Jawatankuasa Kokurikulum

P1130906

JAWATANKUASA KOKURIKULUM SK ASYAKIRIN, BINTULU 2016

Encik Abang Zainal Abidin Bin Abang Zaini (Guru Besar)

Puan Dayang Halimah Binti Unus (Penolong Kanan Pentadbiran)

Puan Aminah Binti Sisi (Penolong Kanan Hal Ehwal Murid)

Puan Ramiah Binti Arip (Penolong Kanan Pendidikan Khas)

Encik Rozalani Bin Raini (Penolong Kanan Kokurikulum)

Cik Siti Haziah Binti Raduan (Setiausaha Kokurikulum)

Cik Farizah Binti Sehim (Naib Setiausaha Kokurikulum)

Encik Muhamad Saifuddin Bin Razali (Setiausaha Sukan)

Puan Masniah Binti Samsu (PT N22) (Bendahari-Kewangan)

Cik Farizah Binti Sehim (Data dan Impak Kokurikulum)

Encik Muhamad Saifudin Bin Razali (IKEPS)

 Encik Zulkarami Bin Joini (PAJSK)

Encik Ritchie Ryan Wee Ah Him (JK PSKPP)

Encik Muhammad Safwan Bin Sobri (Perkhemahan)

Puan Syarifah Suhaila Binti Wan Mohammad (RIMUP)

Encik Mohamad Fairus Bin Basrol (Penyelaras Sukan Sekolah)

Puan Wan Nor Farhana Binti Megat Haron (Setiausaha Sukan Sekolah)

Encik Mohd Syawaluddin Bin Ahmad (Penyelaras Pasukan Badan Beruniform)

Bil Pasukan Badan Beruniform Ketua Penasihat
1 Tunas Kadet Remaja Sekolah (TKRS) Encik Rohaizat Bin Ismail
2 Pengakap Encik Zulkarami Bin Joini
3 Bulan Sabit Merah Malaysia (BSMM) Cik Christine Kong Ing Chie
4 Tunas Puteri Puan Nurliana Izzaty Binti Ahmad Shafir
5 Persatuan Puteri Islam Malaysia (PPIM) Cik Shahida Nurrihika Binti Mustapha
6 Pengakap (PPKI) Puan Mastiah Binti Munir

Puan Dayang Norazalina Binti Awang Razali (Penyelaras Kelab dan Persatuan)

Bil Kelab dan Persatuan Ketua Penasihat
1 Kelab Bahasa Melayu Puan Raminah Binti Busman
2 Kelab Bahasa Inggeris Puan Siti Zaleha Binti Sulaiman
3 Kelab Sains dan Matematik Puan Diana Charles Iman
4 Kelab Pelajar Islam Cik Nurlina Binti Nasrudin
5 Kelab SPBT Cik Farizah Binti Sehim
6 Kelab Muzik dan Koir Cik Christine Kong Ing Chie
7 Kelab Kewangan Puan Wardina Binti Ja’far
8 Kelab Alam Sekitar Puan Sudan Anak Amping
9 Kelab Kesenian dan Kebudayaan Puan Annie Anak Usup
10 Kelab Tenaga Boleh Baharu dan Kecekapan Tenaga (TBB & KT) Encik Muhammad Safwan Bin Sobri
11 Kelab Pendidikan Lalulintas Puan Noraini Binti Saili
12 Kelab Bimbingan dan Kaunseling Puan Dayang Norazalina Binti Awang Razali
13 Kelab Pusat Sumber Sekolah Puan Norlia Bujang
14 Kelab Rukun Negara Puan Meriam Binti Musa
15 Kelab Doktor Muda Encik Rafiza Binti Abdul Rahman
16 Kelab Kesenian dan Kebudayaan (PPKI) Puan Siti Rohani Binti Othman

 Encik Moris Bin Anjat (Penyelaras Sukan dan Permainan)

Bil Sukan dan Permainan Ketua Penasihat
1 Bola Sepak Encik Ahmad As-Sauqay Bin Mohamad
2 Bola Jaring Puan Haliza Anak Mariu
3 Bola Tampar Encik Tuan Kamal Bin Tuan Wil
4 Bola Baling Encik Ritchie Ryan Wee Ah Him
5 Sepak Takraw Encik Rohaizat Bin Ismail
6 Badminton Encik Shahrin Bin Omar
7 Ping Pong Puan Kwan Wei Kuen
8 Olahraga Encik Muhamad Saifuddin Bin Razali
9 Hoki Encik Zulkarami Bin Joini
10 Softball Encik Mohd Ariff Bin Mohamed
11 Petanque Encik Mohamad Fairus Bin Basrol
12 Permainan Dalaman Puan Junainah Binti Duen
13 Olahraga (PPKI) Puan Nordiana Binti Yusuf

 Sukan Sekolah

Bil Rumah Sukan Penyelaras Rumah Sukan
1 Wira Encik Ahmad As-Sauqay Bin Mohamad
2 Perdana Encik Muhammad Safwan Bin Sobri
3 Satria Encik Mohd Syawaluddin Bin Ahmad
4 Waja Encik Ritchie Ryan Wee Ah Him
Advertisements